Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL FRIDELL (1894-1935), "Kvinnohuvud III" (Haskel 355 II état), graverad med torrnål, signerad i plåten samt stämpelsignerad, daterad 1933, ca 26 x 18 cm
Gulnat blad
518018
2018-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här