Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 4 st, 1950-tal, sannolikt USA, stomme i metall, lackerade, sitsar i konstläder, sitthöjd ca 38 cm
Sitsarna med enstaka brott, sitsarna med skador, en sitsdel (rygg) saknas
518019
2018-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här