Stolar 1950-tal

Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 4 st, 1950-tal, sannolikt USA, stomme i metall, lackerade, sitsar i konstläder, sitthöjd ca 38 cm

Sitsarna med enstaka brott, sitsarna med skador, en sitsdel (rygg) saknas

518019

2018-02-06