Skänk Allmoge

Skänk Allmoge
Skänk Allmoge
Skänk Allmoge
Skänk Allmoge
Skänk Allmoge
Skänk Allmoge
Skänk Allmoge
Skänk Allmoge
Skänk Allmoge
Skänk Allmoge
Skänk Allmoge
Skänk Allmoge
Skänk Allmoge
Skänk Allmoge
Skänk Allmoge
Skänk Allmoge

Klubbat för:

8 000 SEK

4 000 SEK

SKÄNK, furu, troligen Hälsingland, 1700-talets slut, spegldörrar med bakomliggande hyllinredning, imitationsmåleri samt dekor av rosor, shöjd ca 105, 118x55 cm, nyckel (1) medföljer

Slitage, hyllplanen invändigt med smärre komplettering

518030

2018-02-06