Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄFIGURER, 1900-tal, 11 st, skulpterade, snidade och bemålade, flera monogramsignerade, höjd 10-20,5 cm
518034
2018-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här