Snidade träfigurer

Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄFIGURER, 1900-tal, 11 st, skulpterade, snidade och bemålade, flera monogramsignerade, höjd 10-20,5 cm

518034

2018-02-07