Bert Håge Häverö litografi

Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

1 500 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): Stockholmsmotiv, signerad Bert Håge Häverö, E. A., ca 57x75 cm

518037

2018-02-06