Victor Vasarely

Victor Vasarely
Victor Vasarely

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VICTOR VASARELY (1908-1997): "Harlekin" ur sviten Figurativ, 1987, signerad och numrerad 22/50, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, ca 70x48 cm

518040

2018-02-06