Röllakan matta

Röllakan matta
Röllakan matta
Röllakan matta
Röllakan matta

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, Sverige 1950-60-tal, röllakan, signerad UL, ca 242x164 cm

518044

2018-02-09