Igge Karlsson oljemålning

Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IGGE KARLSSON (1932-2009): Landskap i grönska, signerad och daterad Igge K -84, olja på duk, ca 41x53 cm

518076

2018-02-06