Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
GOLVURNA, porslin, Kina, 1900-talets början, med hänklar, dekor i underglasyrblått med fåglar och pioner, höjd 58 cm
Fotring med nagg, mynning med glasyrspricka
518090
2018-02-06