Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRITA HEILIMO (född 1928), väggplakett, stengods, krabba, Arabia, signerad B.H Arabia, ca 20x29 cm
Bakreöverkant med nagg
518091
2018-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här