Pablo Picass

Pablo Picass
Pablo Picass

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PABLO PICASSO (1881-1973), Fredsduva, signerad och daterad i tyrcket 28.12.61. ej numrerad, färglitografi, stämplad i bladet "EDITIONS COMBAT POUR LA PAIX COPYRIGT S.P.A.D.E.M. PARIS", bildstorlek 50x65 cm

Zustandsbeschreibung

Gulnad, fläckar i marginalen

518122

2018-02-06