Nils Nilsson oljemälning

Nils Nilsson oljemälning
Nils Nilsson oljemälning
Nils Nilsson oljemälning
Nils Nilsson oljemälning
Nils Nilsson oljemälning
Nils Nilsson oljemälning

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NILS NILSSON (1901-1949): Figurer i landskap, signerad NN, olja på duk, ca 46x80 cm

Oramad

518124

2018-02-06