Folke Ohlsson Frisco bord

Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE OHLSSON, bord, "Frisco", teak, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, brändmärkt, höjd 52, 118x78 cm

Bruksslitage

518142

2018-02-06