Johannes Andersen soffbord Trensum
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, 1960-tal, betsad mahogny/mahognyfaner, 2 genomgående lådor samt öppet förvaringsfack i sargen, Trensum, höjd ca 50, 160 x 58 cm
Slitage, slagmärken, repor och fläckar
518149
2018-02-06