Johannes Andersen soffbord Trensum

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, 1960-tal, betsad mahogny/mahognyfaner, 2 genomgående lådor samt öppet förvaringsfack i sargen, Trensum, höjd ca 50, 160 x 58 cm

Slitage, slagmärken, repor och fläckar

518149

2018-02-06