Rörstrand kräftskål och tallrikar
Vollendet
2018-02-06
518150
| Höchstes Gebot | 3 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KRÄFTTALLRIKAR, 9 st, Rörstrand, diameter 22 cm, UPPLÄGGNINGSSKÅL, höjd 10,5, diameter 21 cm
Skador:
Krackelyrer, missfärgningar, 7 st tallrikar med nagg samt sprickor