Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KRÄFTTALLRIKAR, 9 st, Rörstrand, diameter 22 cm, UPPLÄGGNINGSSKÅL, höjd 10,5, diameter 21 cm
Skador:
Zustandsbeschreibung
Krackelyrer, missfärgningar, 7 st tallrikar med nagg samt sprickor
518150
2018-02-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner