Kräfttallrikar

Kräfttallrikar
Kräfttallrikar
Kräfttallrikar
Kräfttallrikar
Kräfttallrikar
Kräfttallrikar
Kräfttallrikar
Kräfttallrikar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRÄFTTALLRIKAR, 8 st., Gefle, brätte med dekor av kräftor, diameter ca 27 cm

Krackeleringar, missfärgningar, en tallrik med retuscher, en med anslag och en med mindre nagg

518151

2018-02-06