Litografi Carl XIV Johan

Litografi Carl XIV Johan
Litografi Carl XIV Johan

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDRIK WESTIN (1782-1862), efter,,1800-talets andra hälft, Carl XIV Johan, litografi ca 60x45 cm

Mindre skada i marginalen, blekt

518153

2018-02-06