Figurer brons Kina

Figurer brons Kina
Figurer brons Kina
Figurer brons Kina
Figurer brons Kina
Figurer brons Kina
Figurer brons Kina
Figurer brons Kina
Figurer brons Kina
Figurer brons Kina
Figurer brons Kina

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURER, 1 par, brons, Kina, 1800-tal, i form av parställda fohundar, längd ca 9,5, höjd 7,5 cm

Smärre slitage

518179

2018-02-06