Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
GEORG ARMFIELD (1808-1893): Hund med hare, signerad G Armfield, olja på duk, ca 40x50 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar
518183
2018-02-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner