Georg Armfield oljemålning

Georg  Armfield oljemålning
Georg  Armfield oljemålning
Georg  Armfield oljemålning
Georg  Armfield oljemålning
Georg  Armfield oljemålning
Georg  Armfield oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

GEORG ARMFIELD (1808-1893): Hund med hare, signerad G Armfield, olja på duk, ca 40x50 cm

Zustandsbeschreibung

Krackeleringar

518183

2018-02-06