MILLA TOIVANEN
Klubbat för:
1 160 EUR
Utropspris
600 EUR
Milla Toivanen (1972-) "Himmelska varelser (II hovdamen)".
A tergo sign. 2017. Olja på duk 61x61 cm.
518197
2018-02-18