Oidentifierad konstnär Haga
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gustav III:s paviljong på Haga, olja på duk, ca 59x74 cm
Jämför med målning på Hovstaternas hemsida:
Läs mer
Krackeleringar, mindre tryckskada
518200
2018-02-06