Oidentifierad konstnär Haga

Oidentifierad konstnär Haga
Oidentifierad konstnär Haga
Oidentifierad konstnär Haga
Oidentifierad konstnär Haga

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gustav III:s paviljong på Haga, olja på duk, ca 59x74 cm

Jämför med målning på Hovstaternas hemsida:

Läs mer

Krackeleringar, mindre tryckskada

518200

2018-02-06