Oidentifierad konstnär förlagor

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2) förlagor till julkort, signerade Steen, blandteknink, ca 20x25 cm vardera

518204

2018-02-06