Nordberg Karl XII vo 1+2

Nordberg Karl XII vo 1+2
Nordberg Karl XII vo 1+2
Nordberg Karl XII vo 1+2
Nordberg Karl XII vo 1+2

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL XII. (NORDBERG, J. A.). Konung Carl den XII:tes historia, vol I-II, Stockholm, Peter Jöransson Nyström 1740

Slitage, skador

518208

2018-02-06