Skeppsarmatur

Skeppsarmatur
Skeppsarmatur
Skeppsarmatur
Skeppsarmatur

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

SKEPPSARMATUR, koppar samt mässing, 1900-talets första hälft, höjd ca 33 cm

Slitage

518215

2018-02-06