Ljusstakar 2 st snarlika tenn Melchior Leffler

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 2 st, snarlika, tenn, stämplade Melchior Leffler, Visby, enligt uppgifter 1771, höjd ca 20 cm

Kuntoraportti

Slitage, bucklor, stötmärken, otydliga årstämplar, ljusmanschetter saknas

518218

Päivämäärä:

2018-02-06