Ljusstakar 2 st snarlika tenn Melchior Leffler
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 2 st, snarlika, tenn, stämplade Melchior Leffler, Visby, enligt uppgifter 1771, höjd ca 20 cm
Kuntoraportti
Slitage, bucklor, stötmärken, otydliga årstämplar, ljusmanschetter saknas
518218
Päivämäärä:
2018-02-06