Harald Wiberg akvarell
Valmis
2018-02-07
518222
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HARALD WIBERG (1908-1986), landskap med rådjur, signerad och daterad Harald Wiberg 13/10 1982, akvarell, bildstorlek ca 27x38 cm
Ej examinerad ur ram