Gudmund Östling terrin 1700-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TERRIN med lock, tenn, stämplad för Gudmund Östling(1762-1790), Vimmerby, 1784, höjd ca 25 cm

Skador, lagningar

518241

2018-02-07