Christian Saldert, I love something

Klubbat för:

5 200 SEK

12 000 SEK

CHRISTIAN SALDERT (född 1977): "I love something in you more than you, and therefor I destroy you", signerad och daterad på baksidan 2006-2010. Olja på duk, 208x332cm

518244

2018-02-10