Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, rokokostil, 3-sits, träskuren och förgylld dekor, klädsel i textil med floral dekor, sitthöjd ca 45, längd ca 200 cm
Fläckar
518260
2018-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här