Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, rokokostil, 3-sits, träskuren och förgylld dekor, klädsel i textil med floral dekor, sitthöjd ca 45, längd ca 200 cm

Fläckar

518260

2018-02-07