Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HILDA LINDGREN (1833-1917): Porträtt av Jenny Hasselgren, signerad och daterad H. L-n 1871, olja på duk, 62,5 x 52 cm, medföljer modellens krucifix
Ramlagningar
518272
2018-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här