Hilda Lindgren porträtt

Hilda Lindgren porträtt
Hilda Lindgren porträtt
Hilda Lindgren porträtt
Hilda Lindgren porträtt
Hilda Lindgren porträtt
Hilda Lindgren porträtt
Hilda Lindgren porträtt
Hilda Lindgren porträtt

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HILDA LINDGREN (1833-1917): Porträtt av Jenny Hasselgren, signerad och daterad H. L-n 1871, olja på duk, 62,5 x 52 cm, medföljer modellens krucifix

Ramlagningar

518272

2018-02-10