Oskar Bergman akvarell
2018-02-07
518307
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Vacker januaridag", signerad Oskar Bergman, akvarell, ca 17,5x25 cm