Tyra Lundgren fåglar

Tyra Lundgren fåglar
Tyra Lundgren fåglar
Tyra Lundgren fåglar
Tyra Lundgren fåglar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TYRA LUNDGREN (1897-1979): ´´Två Fideduvor´´, signerad och daterad 1978, handkolorerad litograf, ca 48x66 cm

518309

2018-02-07