Sven Lignell oljemålning

Sven Lignell oljemålning
Sven Lignell oljemålning
Sven Lignell oljemålning
Sven Lignell oljemålning
Sven Lignell oljemålning
Sven Lignell oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIGNELL (född 1927): Hukande kvinna, signerad S. Lignell, olja på duk, ca 53x43 cm

Fläckar

518335

2018-02-07