Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅSA JOHANSSON, "Bryggas", bord, Karl Andersson & Söner, formgivet 2004, fanérat i ek, höjd ca 72, 180x72 cm
Bruksslitage, skador i två av hörnen, stötmärken och repor
518349
2018-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här