Bord Åsa Johansson

Bord Åsa Johansson
Bord Åsa Johansson
Bord Åsa Johansson
Bord Åsa Johansson
Bord Åsa Johansson
Bord Åsa Johansson
Bord Åsa Johansson
Bord Åsa Johansson
Bord Åsa Johansson
Bord Åsa Johansson

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅSA JOHANSSON, "Bryggas", bord, Karl Andersson & Söner, formgivet 2004, fanérat i ek, höjd ca 72, 180x72 cm

Bruksslitage, skador i två av hörnen, stötmärken och repor

518349

2018-02-07