Georgine Rinnerer-Altmann oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORGINE RINNERER-ALTMANN (Österrike, Klosterneuburg, 1900-tal): Blomsterstilleben, signerad C. Rinnerer Altmann, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 41x51 cm

olja på duk uppklistrad på pannå

518370

2018-02-08