Georgine Rinnerer-Altmann oljemålning
2018-02-08
518370
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GEORGINE RINNERER-ALTMANN (Österrike, Klosterneuburg, 1900-tal): Blomsterstilleben, signerad C. Rinnerer Altmann, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 41x51 cm
olja på duk uppklistrad på pannå