Eva Eneroth oljemålning

Eva Eneroth oljemålning
Eva Eneroth oljemålning
Eva Eneroth oljemålning
Eva Eneroth oljemålning
Eva Eneroth oljemålning
Eva Eneroth oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVA ENEROTH (1915-2008): Parkscen, signerad E., olja på duk, ca 90x65 cm

518416

2018-02-08