Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅLFAT, sterlingsilver, rokokostil, 1900-tal, stämplad E.C, diameter 30 cm, vikt ca 877 g
Slitage, repor
518426
2018-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här