Skålfat rokokostil

Skålfat rokokostil
Skålfat rokokostil
Skålfat rokokostil
Skålfat rokokostil
Skålfat rokokostil
Skålfat rokokostil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅLFAT, sterlingsilver, rokokostil, 1900-tal, stämplad E.C, diameter 30 cm, vikt ca 877 g

Slitage, repor

518426

2018-02-11