Klubbat för:
6 600 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
FAT, 1 par, silver, sannolikt Italien 1700-tal, rokoko, diameter 26 cm, vikt ca 1207 g
Zustandsbeschreibung
Slitage, repor
518432
2018-02-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner