Fat silver rokoko

Fat silver rokoko
Fat silver rokoko
Fat silver rokoko
Fat silver rokoko
Fat silver rokoko
Fat silver rokoko
Fat silver rokoko
Fat silver rokoko
Fat silver rokoko
Fat silver rokoko

Klubbat för:

6 600 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

FAT, 1 par, silver, sannolikt Italien 1700-tal, rokoko, diameter 26 cm, vikt ca 1207 g

Zustandsbeschreibung

Slitage, repor

518432

2018-02-11