Bo von Zweigbergk oljemålning

Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): Waxholmsbåt vid kaj , monogramsignerad och daterad 29, kolteckning, ca 33x42 cm

518437

2018-02-07