Byst av Marilyn Monroe resin

Byst av Marilyn Monroe resin
Byst av Marilyn Monroe resin
Byst av Marilyn Monroe resin
Byst av Marilyn Monroe resin
Byst av Marilyn Monroe resin
Byst av Marilyn Monroe resin
Byst av Marilyn Monroe resin
Byst av Marilyn Monroe resin

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYST, av Marilyn Monroe, resin, 1900-talets andra hälft, höjd ca 51 cm

Bruksslitage, några mindre färgbortfall

518450

2018-02-07