Väggrelief brons Irländsk setter

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGRELIEF, brons, Irländska settrar, tidigt 1900-tal, otydligt signerad, gjutarstämpel frånsida, diam ca 19,5 cm

518462

2018-02-07