Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖRGE LINDAU, "B4-47 Oblado", stolar, 4 st, Blå Station, björk med ben i stål, stapelbara, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, repor, märken
518465
2018-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här