Börge Lindau B4-47 Oblado stolar 4 st

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRGE LINDAU, "B4-47 Oblado", stolar, 4 st, Blå Station, björk med ben i stål, stapelbara, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, repor, märken

518465

2018-02-13