Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien, betsad bok och gulmetall, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, höjd ca 110 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

518489

2018-02-07