Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien, betsad bok och gulmetall, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, höjd ca 110 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
518489
2018-02-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner