Klubbat för:
5 800 SEK
7 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): "Femme au coussin", ur sviten "Hippies" 1969/70, signerad och numrerad Dali 138/145, torrnål med handkolorering, tryckt på Archespapper med blindstämpel, 53x38 cm
518511
2018-02-07