Salvador Dali torrnål

Salvador Dali torrnål
Salvador Dali torrnål
Salvador Dali torrnål
Salvador Dali torrnål

Klubbat för:

5 800 SEK

7 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "Femme au coussin", ur sviten "Hippies" 1969/70, signerad och numrerad Dali 138/145, torrnål med handkolorering, tryckt på Archespapper med blindstämpel, 53x38 cm

518511

2018-02-07