Skålfat tenn
2018-02-07
518515
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅLFAT, 2 st., tenn, 1800-tal, diameter ca 34-35 cm
Slitage, bucklor, lagningar