Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUANYIN, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), blanc de chine, höjd ca 42 cm
PROVENIENS: inköpt på Christie´s South Kensington i London 2005
Lagning, avslag
518527
2018-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här